Stavební dozor a poradenství – technický dozor, posouzení pozemku

Pro stavebníky nabízíme kompletní podpůrné služby – posouzení pozemku, organizaci výběrového řízení, technický dozor, asistenci při převzetí díla a odborné konzultace.

  • Zajistíme důkladný technický dozor investora – ušetříme Váš čas a nervy
  • Ohlídáme kvalitu stavebních prací a materiálu, snížíme rizika reklamací
  • Pomůžeme Vám snížit celkové náklady stavby, získáte kontrolu nad výdaji
  • Prověříme pozemek, poradíme Vám s projektem, zajistíme stavební povolení
  • Vybereme nejvhodnějšího architekta, projektanta, či zhotovitele stavby

Ceny nejčastějších služeb naleznete v přehledu níže, v případě zájmu o jiný rozsah služeb nás prosím kontaktujte telefonicky na tel. +420 730 193 333, e-mailem na info@nemoinspekt.cz, nebo přes poptávkový formulář.

 

Typ služby
Technický dozor investora (cena za 1 měsíc) – od 15 000,-
Technický dozor pro rekonstrukce bytu, či rekonstrukce nebo stavby rodinného domu. Zahrnuje průběžné kontroly stavebních prací a dále kontrolu cen a množství materiálu a odvedené práce. ? S profesionálním technickým dozorem ušetříte spoustu starostí i peněz v průběhu stavby.
Kontrolujeme správnost dodržování technologických postupů a provádíme průběžnou kontrolu zakrývaných konstrukcí stavby. Ověříme množství a kvalitu prací nárokovaných zhotovitelem, vč. případných víceprací nebo méněprací. Při přejímce provádíme soupis vad a nedodělků, následně kontrolujeme jejich odstranění.
Posouzení pozemku – od 10 000,-
Provedeme vizuální průzkum stavebního pozemku a analýzu dostupných podkladů určujících či omezujících jeho využitelnost. Vyhodnotíme, zda je pozemek vhodný pro Váš stavební záměr. ? Prověříme Váš vyhlédnutý pozemek - ochráníte tak svou investici.
Provedeme vyhodnocení lokality z hlediska územního plánování, životního prostředí a hlukových parametrů. Ověříme rozlohu, vyhodnotíme situaci pozemku a posoudíme jeho technickou vybavenost a napojení na infrastrukturu. Zjistíme regulativy, ovlivňující zastavitelnost pozemku.
Asistence při převzetí rekonstrukce bytu - od 8 000,- Asistence při převzetí rekonstrukce domu - 10 000,-
Zajistíme profesionální kontrolu provedených prací při převzetí díla. Odhalíme vady a nedodělky, které stavební firma následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny. ? Provedeme detailní kontrolu rekonstruovaných částí bytu či domu, rozsahem srovnatelnou s přejímkou novostavby.
Zaměříme se zejména na:
- Podlahy, povrchy stěn a stropů
- Dlažby a obklady
- Okna a parapety
- Vstupní a interiérové dveře
- Zařizovací předměty a vybavení
- Domovní instalace (voda, kanalizace, plyn, vytápění, vzduchotechnika, elektroinstalace)
Konzultace architekta / stavebního inženýra k projektu či ke stavu nemovitosti - 1 500,- / hod.
Pomůžeme Vám vyhodnotit projekt pomocí nastavených kvalitativních kritérií. Identifikujueme případné problematické prvky a poskytneme doporučení k jejich vyřešení. ? Pomůžeme Vám vyřešit konkrétní situaci.
Konzultace poskytují kvalifikovaní architekti a stavební inženýři, v minimálním rozsahu 2 hod.
Cena 0 Kč

Jméno a příjmení: *

E-mail: *

Telefon: *

Poznámka - adresa nemovitosti:Celková cena: 0 Kč

*

Po odeslání nezávazné poptávky Vás budeme obratem kontaktovat s naší nabídkou.

* Vyžadované pole.
Cena za dopravu je 10 Kč/ km.
Objednávkou po emailu či po telefonu vyjadřujete souhlas s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

Co od nás dostanete?

Závěrečnou zprávu nebo jinou dokumentaci dle povahy provedených služeb – náš výstup je přesně specifikovaný ve Smlouvě o dílo či v Příkazní smlouvě pro technický dozor investora.

Představení služby

Nemoinspekt v Událostech – ČT Reklamace stavebních prací

Podívejte se, jaké jsou nejčastější problémy s řemeslníky a reklamace stavebních prací. Ušetřete si čas a nervy – technický dozor ohlídá Vaši stavbu nebo rekonstrukci.