Přejímka nového domu či bytu

Inspekce při převzetí novostavby odhalí vady a nedodělky, které developer následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny. Rozsah přejímky zahrnuje detailní kontrolu všech prvků nemovitosti a ověření skutečné výměry podlahové plochy.

  • Provedeme detailní kontrolu nemovitosti
  • Odhalíme vady a nedodělky k odstranění
  • Ověříme skutečnou výměru užitné plochy
  • Porovnáme soulad se standardy projektu

Inspekci při převzetí nového bytu či domu lze objednat v základním rozsahu, nebo včetně odhadu nákladů na odstranění zjištěných vad a nedodělků:

Jednotlivé typy inspekcí obsahují konkrétně tyto body.

   oranzova sipka
Pro výběr domu klikněte zde.

Výměra m2

? Zde prosím zadejte celkovou užitnou plochu kontrolované nemovitosti.
Typ inspekce při převzetí novostavby Bez odhadu nákladů S odhadem nákladů
Půdorys a ověření skutečné výměry ? Zjistíte, zda nemovitost skutečně má udávanou výměru plochy dle smlouvy.
Ověříme, jestli aktuální půdorys bytu či domu odpovídá projektu či klientským změnám.
Podlahy, povrchy stěn a stropů ? Změříme místní rovinnost povrchů a zjistíme případná lokální poškození.
Dlažby a obklady ? Vyhodnotíme geometrickou přesnost a kvalitu provedení dlažeb, obkladů a souvisejících detailů.
Okna a parapety ? Provedeme detailní kontrolu všech oken, okenních rámů a balkonových dveří, zda se správně otevírají a zavírají, dostatečně těsní a zda nejsou znečištěná či poškozená, zkontrolujeme vodorovnost a výšku osazení. Prověříme správnost osazení venkovních i vnitřních parapetů.
Vstupní a interiérové dveře ? Provedeme detailní kontrolu všech dveří a zárubní - zjistíme, zda jsou zárubně správně osazené, dveřní křídla se bezproblémově otevírají a zavírají a zda nejsou poškozená.
Zařizovací předměty a vybavení ? Zkontrolujeme zařizovací předměty koupelny a případně další vybavení předávané nemovitosti (osazení, poškození či znečištění, funkčnost).
Domovní instalace (voda, kanalizace, plyn, vytápění, vzduchotechnika, elektroinstalace) ? Vyzkoušíme funkčnost všech instalací a zaměříme se na případná poškození koncových prvků.
Sklepy, garáže a další přejímané prostory ? Ověříme, zda rozměry odpovídají normám a projektu, zjistíme případná poškození či nefunkční prvky.
Požární bezpečnost a hygienické podmínky ? Vyhodnotíme soulad s požadavky na požární bezpečnost a hygienické podmínky.
Odhad nákladů na odstranění závad ? Zjistíte náklady na odstranění závad jako podklad pro možné vyjednávání o slevě z kupní ceny.
Vyjednanou slevou z kupní ceny se Vám náklady na inspekci nemovitosti mnohonásobně vrátí.
---
Konzultace s architektem zdarma ? Navíc máte možnost konzultace s architektem v rozsahu 1h.
Cena inspekce bytu Cena inspekce domu 9 500 Kč 12 000 Kč
Asistence při přejímce ? Asistence při přejímce je pouze navazující službou po již vykonané předpřejímce novostavby. Inspektor kontroluje, zda byly odstraněny závady a nedodělky objevené při jeho předchozí návštěvě. 4 500 Kč 5 000 Kč

xNezapomeňte vyplnit svoji výměru v hlavičce
tabulky, aby ceny byly relevantní Vaší situaci.

Jméno a příjmení: *

E-mail: *

Telefon: *

Poznámka - adresa nemovitosti:Celková cena: 0 Kč

*

Po odeslání nezávazné poptávky Vás budeme obratem kontaktovat s nabídkou možných termínů inspekce.

* Vyžadované pole.
Cena za dopravu je 10 Kč/ km.
Objednávkou po emailu či po telefonu vyjadřujete souhlas s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

Představení služby

Co od nás dostanete?

Standardním výstupem z inspekce při převzetí novostavby je předávací protokol, který je sepsán na místě a podepsán kupujícím i zástupcem developera. V protokolu jsou shrnuty všechny zjištěné skutečnosti a identifikovány vady a nedodělky zjištěné při přejímce, které developer následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny. Na vyžádání inspektor sepíše skutečnosti uvedené v předávacím protokolu do Zprávy z inspekce, kterou zašleme klientovi ve formátu pdf.

 


 75+ recenzí

 50+ recenzí

 

Zkušenosti našich klientů:

 

S převzetím nového bytu jsme pomohli i Atimu – děkujeme za sestřih na YouTube a přejeme spokojené bydlení v novém bytě.

 

 

Tomáš Koller – reference z Google.com

„Společnost Nemoinspekt naplnila ba i předčila má očekávání. Jednání bylo rychlé a seriózní. Při předávce paní inženýrka vše důsledně prošla, vyfotila, byla mi adekvátním profesionálním rádcem, který se nenechal od zástupců developera odbýt a trvala na zaznamenání i těch nejmenších drobností. Den poté jsem měl na emailu od paní inženýrky zápis včetně detailních fotografií, na základě kterých jsem mohl následně opravy ze strany developera zkontrolovat. Díky práci Nemoinspektu jsem ušetřil desítky tisíc za vady, kterých bych si sám nejspíš ani nevšiml. Díky Nemoinspektu byla předávka bytu příjemným zážitkem, kdy jsem cítil, že nejsem ta slabší strana. Mockrát díky za Vaši profesionalitu.“

 

Denisa Morgenst – reference z Firmy.cz

“Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služeb, kontrola byla důsledná a precizní. Všech objevených nedostatků bych si při předávání bytu rozhodně nevšimla, jsem proto ráda, že jsem službu využila a vady jsme uvedli rovnou do předávacího protokolu. Oceňuji také, že jsme měli kvalifikovanou oporu při vytýkání vad, snad i proto byla komunikace s developerem snadnější a relativně rychle došlo k napravení nedostatků. Děkuji a doporučuji.”

 

Pavel Kopsa– reference z Firmy.cz

“Vše proběhlo přesně jak bylo mi sděleno po telefonu. Pan Inspektor prošel celý byt a pomohl mi s najitím nedodělků a zjištěním nedostatků bytu. Vypracoval zprávu s kterou jsem potom argumentoval u developera. Moc mi pomohl. Měl jsem za inspektora pana Závadu. Vřele doporučuji všem co si kupují nový byt či dům, aby této služby využili.”

 

Ladislav Matejka– reference z Google.com

„Služby Nemoinspektu jsem využil při inspekci bytu v novostavbě před předáním. Práce pana Ing. Jelínka předčila mé očekávání. V průběhu prohlídky byl v neustálém kontaktu se stavbyvedoucím, poznamenával si jednotlivé nedostatky a zároveň pořizoval fotodokumentaci. Mohu ještě zdůraznit velmi profesionální jednání a solidní cenu. Pan Jelínka mohu vřele doporučit.“