Přejímka nového domu či bytu

Inspekce při převzetí novostavby odhalí vady a nedodělky, které developer následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny. Rozsah přejímky zahrnuje detailní kontrolu všech prvků nemovitosti a ověření skutečné výměry podlahové plochy.

  • Provedeme detailní kontrolu nemovitosti
  • Odhalíme vady a nedodělky k odstranění
  • Ověříme skutečnou výměru podlahové plochy
  • Porovnáme soulad se standardy projektu

Inspekci při převzetí nového bytu či domu lze objednat v základním rozsahu, nebo včetně odhadu nákladů na odstranění zjištěných vad a nedodělků:

Jednotlivé typy inspekcí obsahují konkrétně tyto body.

   oranzova sipka
Pro výběr domu je nutné změnit záložku ve formuláři níže.

Výměra m2

? Zde prosím zadejte celkovou užitnou plochu kontrolované nemovitosti.
Typ inspekce při převzetí novostavby Bez odhadu nákladů S odhadem nákladů
Půdorys a ověření skutečné výměry ? Zjistíte, zda nemovitost skutečně má udávanou výměru podlahové plochy dle smlouvy.
Ověříme, jestli aktuální půdorys bytu či domu odpovídá projektu či klientským změnám.
Podlahy, povrchy stěn a stropů ? Změříme místní rovinnost povrchů a zjistíme případná lokální poškození.
Dlažby a obklady ? Vyhodnotíme geometrickou přesnost a kvalitu provedení dlažeb, obkladů a souvisejících detailů.
Okna a parapety ? Provedeme detailní kontrolu všech oken, okenních rámů a balkonových dveří, zda se správně otevírají a zavírají, dostatečně těsní a zda nejsou znečištěná či poškozená, zkontrolujeme vodorovnost a výšku osazení. Prověříme správnost osazení venkovních i vnitřních parapetů.
Vstupní a interiérové dveře ? Provedeme detailní kontrolu všech dveří a zárubní - zjistíme, zda jsou zárubně správně osazené, dveřní křídla se bezproblémově otevírají a zavírají a zda nejsou poškozená.
Zařizovací předměty a vybavení ? Zkontrolujeme zařizovací předměty koupelny a případně další vybavení předávané nemovitosti (osazení, poškození či znečištění, funkčnost).
Domovní instalace (voda, kanalizace, plyn, vytápění, vzduchotechnika, elektroinstalace) ? Vyzkoušíme funkčnost všech instalací a zaměříme se na případná poškození koncových prvků.
Sklepy, garáže a další přejímané prostory ? Ověříme, zda rozměry odpovídají normám a projektu, zjistíme případná poškození či nefunkční prvky.
Požární bezpečnost a hygienické podmínky ? Vyhodnotíme soulad s požadavky na požární bezpečnost a hygienické podmínky.
Nacenění zjištěných vad a nedodělků ? Zjistíte náklady na odstranění závad jako podklad pro možné vyjednávání o slevě z kupní ceny.
Vyjednanou slevou z kupní ceny se Vám náklady na inspekci nemovitosti mnohonásobně vrátí.
---
Konzultace s architektem zdarma ? Navíc máte možnost konzultace s architektem v rozsahu 1h. ---
Vyhledání nejvýhodnější hypotéky zdarma
Cena inspekce bytu Cena inspekce domu 8 500 Kč 10 500 Kč
Asistence při přejímce ? Asistence při přejímce je pouze navazující službou po již vykonané předpřejímce novostavby. Inspektor kontroluje, zda byly odstraněny závady a nedodělky objevené při jeho předchozí návštěvě. 2 500 Kč 3 000 Kč

xNezapomeňte vyplnit svoji výměru v hlavičce
tabulky, aby ceny byly relevantní Vaší situaci.

Jméno a příjmení:

E-mail:

Telefon:

*Poznámka:Celková cena: 0 Kč

Po odeslání nezávazné poptávky Vás budeme obratem kontaktovat s nabídkou možných termínů inspekce.

V okruhu 20 km od Prahy a Brna je doprava zdarma. V ostatních případech bude cena 6 Kč/ km
Objednávkou po emailu či po telefonu vyjadřujete souhlas s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

Co od nás dostanete?

Standardním výstupem z inspekce při převzetí novostavby je předávací protokol, který je sepsán na místě a podepsán kupujícím i zástupcem developera. V protokolu jsou shrnuty všechny zjištěné skutečnosti a identifikovány vady a nedodělky zjištěné při přejímce, které developer následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny. Na vyžádání inspektor sepíše skutečnosti uvedené v předávacím protokolu do Zprávy z inspekce, kterou zašleme klientovi ve formátu pdf.

 

Zkušenosti našich klientů:

Jiří Pelikán – reference z Firmy.cz

“Využil jsem služeb této společnosti při přebírání nového bytu od developera. Inspektorka Ing. Hejná je odbornicí na svém místě a moc jí děkuji za asistenci a zevrubnou inspekci bytu. Opravdu mi hodně pomohla s identifikací vad a nedodělků v bytě, ve sklepě a garáži. Díky její erudici a zkušenostem nemohl zástupce developera proti zjištěným vadám nic namítat. Věřím, že díky využití služeb této společnosti a zejména díky přispění paní inspektorky Hejné budou vady řádně odstraněny.”

Denisa Morgenst – reference z Firmy.cz

“Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služeb, kontrola byla důsledná a precizní. Všech objevených nedostatků bych si při předávání bytu rozhodně nevšimla, jsem proto ráda, že jsem službu využila a vady jsme uvedli rovnou do předávacího protokolu. Oceňuji také, že jsme měli kvalifikovanou oporu při vytýkání vad, snad i proto byla komunikace s developerem snadnější a relativně rychle došlo k napravení nedostatků. Děkuji a doporučuji.”

Pavel Kopsa – reference z Firmy.cz

“Vše proběhlo přesně jak bylo mi zděleno po telefonu. Pan Inspektor prošel celý byt a pomohl mi s najitím nedodělků a zjištěním nedostatků bytu.Vypracoval zprávu s kterou jsem potom argumentoval u developera. Moc mi pomohl. Měl jsem za inspektora pana Závadu. Vřele doporučuji všem co si kupují nový byt či dům, aby této služby využili.”

 

Jsme tu pro Vás

Telefon+420 730 193 333
ain

Nebo nám napište

Emailinfo@nemoinspekt.cz
ain

Sledujte nás

ain