Montáž zabezpečovacího systému zdarma

nemoinspekt-bedo

Společnost Nemoinspekt přináší svým klientům další výhodu v podobě bezplatné montáže špičkového zabezpečovacího systému BEDO Ajax. Systém získal ocenění Security & Fire Excellence Award na prestižní konferenci IFSEC a na výstavě MIPS Securika získal cenu za nejinovativnější řešení.

 

V Nemoinspektu vždy poskytujeme našim klientům něco navíc – ať už konzultaci s architektem nebo pomoc s hledáním vhodné hypotéky. Nyní klienti mají skvělou možnost si nechat do svého nového domova nainstalovat bezpečnostní systém s prvky chytré domácnosti, uvedl ing. Tomáš Zima, ředitel společnosti Nemoinspekt.

 

O systému

 

Domovní alarm BEDO Ajax je bezdrátový, takže jeho instalace se obejde bez sekání do zdi nebo instalací lišt. Komunikace mezi centrální jednotkou BEDO Ajax Hub a komponenty je možná až na vzdálenost 2 000 m ve volném prostoru, což je násobně více než konkurenční protokoly Z-Wave nebo ZigBee. Připojená čidla umí regulovat sílu potřebného signálu podle vzdálenosti od centrály a tím výrazně prodlužují životnost baterií až na 7 let. Systém BEDO Ajax lze rovněž připojit na nejrozšířenější pulty centrální ochrany v ČR, které mají celorepublikové pokrytí.

 

Jak si montáž zdarma objednat?

Stačí když zavoláte na telefon 731 070 599  nebo se ozvěte na email  eshop@bedocz.cz , doporučujeme si připravit plánek domu nebo bytu a specialista Vám navrhne správné rozmístění čidel a domluví termín realizace. Ceny jednotlivých prvků najdete na www.bedocz.cz Nabídka je platná do měsíce od zaslání reportu o nemovitosti.

 

O systému BEDO Ajax

BEDO Ajax je bezdrátové zabezpečovací zařízení, které je v současné době distribuováno ve 35 zemích po celém světě včetně České republiky. V ČR výrobce zastupuje společnost Smart Home Security s.r.o. a na místním trhu je alarm k dispozici prostřednictvím řady specializovaných velkoobchodů a montážních firem. Systém je pravidelně doplňován a rozšiřován o nová čidla a funkce. BEDO Ajax se může v České republice pochlubit certifikací na bezpečnostní třídu 2 (nejvyšší dosažitelná v bezdrátovém segmentu), záložní baterii, dvojité jištění komunikace (přes internet i GSM). Alarmy BEDO Ajax mají vynikající technické vlastnosti, příjemný design a jednoduché  napojení na chytrou domácnost. Bližší informace najdete na www.bedocz.cz